Міжнародна школа
англійської мови
Курси англійської мови з гарантією результату
в 5 хвилинах від станції метро
Запишись на пробне заняття у школі. Це безкоштовно.
Записатися
Play
Speak Up - факти
Міжнародна школа Speak Up заснована в 2000 році в Польщі і є однією з найбільших мереж мовних шкіл. Наші школи є в 11 країнах на 4 континентах, загальна кількість студентів вже перевищує 500 тис. осіб.
В Україні працює 14 шкіл Speak Up в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові та Кривому Розі. У нас постійно вчиться близько 10 тисяч студентів.
500 тис. студентів
14 років роботи в Україні
14 шкіл в Україні
Унікальна методика навчання
40 уроків
англійської
за 1 грн.
*Акція діє до 31 травня 2021 р. За умови купівлі двох курсів англійської мови. Деталі дізнавайтесь у консультантів Speak Up.
Отримати
500 000 студентів
обрали Speak Up
Ви самі формуєте розклад занять на тиждень
Навчаючись в Speak Up, Вам не доведеться ламати свій звичний графік. Характерна особливість Speak Up - гнучкий графік - дозволить Вам займатися в зручний час та самостійно формувати розклад своїх занять, включаючи заняття з викладачами та індивідуальні консультації.
Вам не потрібно чекати закінчення набору в групу, можна почати навчання в будь-який день
Обравши Speak Up, Вам не доведеться чекати початку семестру - почніть займатися прямо сьогодні! Стартуйте в будь-який день, наблизьте свій успіх!
Ви не пропустите заняття, їдучи у відпустку або відрядження, можна взяти паузу і продовжити навчання у зручний час
Speak Up - це гнучкість і можливість використовувати уроки навіть, якщо Вам довелося несподівано виїхати або з яких-небудь причин тимчасово призупинити заняття. Ви завжди зможете зробити паузу, щоб потім продовжити і наздогнати програму. Вам не доведеться платити за пропущені уроки.
Всі школи розташовані в 5 хвилинах ходьби від станцій метро
Всі школи Speak Up мають зручне розташування, не більше 5-ти хвилин від метро. Вам не доведеться довго добиратися. Виділіть більше часу безпосередньо на навчання.
Високий рівень викладання разом з індивідуальним підходом до кожного студента
В Speak Up працюють виключно висококваліфіковані викладачі, які мають великий досвід роботи за кордоном і легко знайдуть індивідуальний підхід до кожного студента. Викладач і персональний консультант зроблять все можливе і неможливе, щоб кожен студент досяг поставлених цілей в навчанні.
Програма курсу Speak Up
Speak Up пропонує 15 рівнів навчання. Стартовий рівень студента визначається шляхом тестування. Кожен рівень передбачає 20 занять в мультимедійному класі, 20 занять з викладачем, 20 самостійних занять з книжкою і індивідуальні консультації. Види занять взаємодоповнюють один одного і включають вправи на граматику, підвищення словникового запасу, практику вимови.
20 занять в мультимедійному класі
Ексклюзивна, одна з найефективніших у світі, програма мультимедіа Speak Up включає тільки актуальні життєві тематичні сценарії, з якими ми стикаємось щодня. В її розробці брали участь лінгвісти, фахівці-практики, психологи, що забезпечує просте і міцне засвоєння матеріалу. Ви навчитесь читати, писати, говорити і контролювати власну вимову.
20 занять з викладачем в групі від 2 до 10 осіб
Оптимальна кількість студентів в групі дозволить попрацювати в команді і відточити свої навички під керівництвом майстра. Під час заняття викладач встигає приділити увагу кожному.
20 занять з підручником
Домашні завдання дозволять поглибити і закріпити вивчений матеріал.
Регулярні індивідуальні консультації з викладачем
Ви зможете отримати відповіді на свої питання під час індивідуальної консультації, день і час якої призначаєте Ви самі.
Відвідайте школу
Speak Up
і пройдіть безкоштовний тест на визначення Вашого рівня знання англійської мови
Ще при першому відвідуванні школи Ви познайомитесь з Вашим куратором, який буде допомагати Вам протягом усього періоду навчання.
Записатись на консультацію
Більше 150 компаній
довіряють Speak Up
Ряд великих українських і міжнародних компаній довіряють Сертифікату Speak Up.
Даємо письмову гарантію на навчання
Ми впевнені в ефективності нашої методики Blended learning і прописуємо це договорі. Якщо Ви пройшли всі заняття і склали Level Test менше ніж на 65%, Вам буде повторно надано безкоштовний доступ до даного курсу в тому ж обсязі.
У нас працює понад 80 дипломованих викладачів
з досвідом роботи за кордоном
Play
Заняття з носіями мови
Викладацький склад кожної школи включає носіїв англійської мови. Це допомагає студентам зануритися в природне англомовне середовище.
Готуємо до здачі іспитів на отримання міжнародних сертифікатів
Speak Up за індивідуальною програмою готує до здачі іспитів для вступу в навчальні заклади, отримання міжнародних сертифікатів і ліцензій.
Спеціалізовані курси
Speak Up
Курси англійської для моряків
Курси англійської для юристів
Курси англійської для інженерів
Курси англійської для розробників
Слідкуйте за новинами та подіями Speak Up
Підпишіться на розсилку